Serwis siecirybackie.pl używa ciasteczek (cookies) aby funkcjonalności sklepu mogły działać lepiej.INFORMACJE TEORETYCZNE

Wontony

wontony, sieci rybackie

czytaj

Drygawice (drgawice)

drygawice, drgawice, sieci rybackie

czytaj

Niewody

niewody, sieci rybackie niewody, sieci rybackie

czytaj

Żaki rybackie

sieci oparte na obłąkach

aki, sieci rybackie

czytaj

Mieroże rybackie

sieci oparte na obłąkach

mieroe, sieci rybackie

czytaj

Ulepszone rybackie narzędzia pułapkowe

czytaj

Typy rybackie jezior

czytaj

Użytkowanie ryb poławianych w jeziorach

czytaj

Wydajność ryb z jeziora

czytaj

Eksploatacja jezior

czytaj

Rybackie zabiegi gospodarcze

czytaj

Zakres zarybiania

czytaj

Sznury na ryby

czytaj

Łodzie rybackie

czytaj

Składanie zamówień
i doradztwo w doborze sieci

Tel. (+48) 535 001 226
Pon.-pt. w godz. 08:00 - 22:00
Formularz kontaktowy

Obsługa - informacje dotyczące złożonych zamówień
Tel. (+48) 883 957 293
Pon.-pt. w godz. 10:00 - 16:00

Kategorie

Wontony

Jest 223 produktów.
Wontony

Jeśli planujesz połów konkretnego gatunku ryby, to znacznie zaoszczędzisz czas, gdy wybierzesz odpowiedni sprzęt. W...

Więcej

Podkategorie

 • wontony stylonowe

  Znajdziesz tu wontony stylonowe o szerokim zakresie wielkości oczek: od tych idealnych na okonie i płocie, aż po te odpowiednie dla duże leszcze i sumy. Każdy rozmiar jest opisany, dlatego bez problemu dobierzesz taki model, jakiego potrzebujesz. Siatkę ze stylonu – czyli bardzo mocnego materiału syntetycznego – można kupić w długości od 15 do aż 120 metrów bieżących. Każdy model jest obszyty ręcznie i uzbrojony korkliną i ołowianką.

 • wontony żyłkowe

  Model ten cechuje najwyższy współczynnik łowności, jednocześnie wontony żyłkowe cechują się nieznacznie niższą wytrzymałością, niż wariant ze stylonu. Delikatność ta sprawia, że produkt najlepiej sprawdzi się w czystym zbiorniku. Jeśli jednak dojdzie do jego uszkodzenia, to nie jest to dla nas problem. Sami obszywamy oferowane produkty, możemy więc wymienić tkaninę sieciową. Tu także znajdziesz szeroki wybór wielkości oczek.

 • wontony żyłkowe sploty

  Cechują się wytrzymałością nieco niższą od modelu stylonowego, z drugiej jednak strony wontony żyłkowe sploty mają znacznie wyższy współczynnik łowności. Dostępne w wielkości oczek od 35 mm do aż 130 mm, sieci pozwalają na połów praktycznie dowolnej ryby. Przeznaczone są do użytku na czystych akwenach – jeśli łowimy w miejscu, gdzie występuje znaczna ilość zarośli, to produkt po każdym połowie należy starannie oczyścić.

 • wontony z Chin

  Ten model sprawdzi się najlepiej dla wszystkich osób, które planują przeprowadzić połów tylko kilka razy, na przykład w celu przerzedzenia stawu. Wontony z Chin mają niezły współczynnik łowności, są jednak bardzo delikatne i mogą nie wytrzymać wielu prób. Rekompensują swoje cechy niską ceną – to idealny wariant dla osób, które nie planują regularnych połowów tą metodą, a sieci potrzebują bardzo doraźnie.


Produkty na stronie

Produkty na stronie