Serwis siecirybackie.pl używa ciasteczek (cookies) aby funkcjonalności sklepu mogły działać lepiej.INFORMACJE TEORETYCZNE

Wontony

wontony, sieci rybackie

czytaj

Drygawice (drgawice)

drygawice, drgawice, sieci rybackie

czytaj

Niewody

niewody, sieci rybackie niewody, sieci rybackie

czytaj

Żaki rybackie

sieci oparte na obłąkach

aki, sieci rybackie

czytaj

Mieroże rybackie

sieci oparte na obłąkach

mieroe, sieci rybackie

czytaj

Ulepszone rybackie narzędzia pułapkowe

czytaj

Typy rybackie jezior

czytaj

Użytkowanie ryb poławianych w jeziorach

czytaj

Wydajność ryb z jeziora

czytaj

Eksploatacja jezior

czytaj

Rybackie zabiegi gospodarcze

czytaj

Zakres zarybiania

czytaj

Sznury na ryby

czytaj

Łodzie rybackie

czytaj

Składanie zamówień
i doradztwo w doborze sieci

Tel. (+48) 535 001 226
Pon.-pt. w godz. 08:00 - 22:00
Formularz kontaktowy

Obsługa - informacje dotyczące złożonych zamówień
Tel. (+48) 883 957 293
Pon.-pt. w godz. 10:00 - 16:00

Kategorie

Tkaniny sieciowe

Nie ma żadnych produktów

Każdy rybak doskonale wie, jak ważną rolę w powodzeniu połowów odgrywa odpowiednia sieć rybacka. Do jej produkcji...

Więcej

Podkategorie

 • Jadro do drgawic i wontonów

  W naszym przedsiębiorstwie zajmujemy się produkcją i dostarczaniem różnego rodzaju sieci rybackich, a także pozostałych akcesoriów wędkarskich. W tej kategorii znajdziesz jądra do drygawic i wontonów. Dostępne są ich różne rodzaje w wielu rozmiarach oczek, które odpowiadają połowom konkretnego gatunku ryb. Na przykład jądra o oczkach 20 mm stosuje się do łowienia niewymiarowych i drobnych ryb, a te o wielkości 45 mm świetnie sprawdzą się na karasie, liny, okonie i inne gatunki o podobnych gabarytach.

  Solidne jądra do drygawic i wontonów

  Decydując się na zakup akcesoriów dostępnych w naszym sklepie możesz być pewny, że nie zawiodą Cię one w trakcie połowu. Wykonane z solidnego materiału pozwolą Ci na złowienie dużej liczby ryb i posłużą więcej niż tylko jeden raz. Jądra do wontonów i drygawic to zdecydowanie elementy, które powinny znaleźć się na wyposażeniu każdego, kto zajmuje się poławianiem ryb, zarówno zawodowo, jak i hobbystycznie. Nasze akcesoria dają duże możliwości w łapaniu stworzeń w jeziorach czy stawach.

 • Krata do drgawic

  W szerokiej ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz kraty do drygawic. Jest to jeden z niezbędnych elementów wyposażenia każdego, kto zajmuje się poławianiem ryb. Dostępne w atrakcyjnych cenach z całą pewnością nie obciążą Twojego budżetu. Zajmujesz się zawodowo łowieniem ryb? A może robisz to hobbystycznie? Bez względu na to, z całą pewnością przydadzą Ci się nasze kraty do drygawic. Akcesoria zaprojektowane z mocnych materiałów posłużą Ci przez długi czas.

  Niezawodne kraty do drygawic

  Nie tylko dostarczamy solidne akcesoria wędkarskie, ale zajmujemy się także ich produkcją. Staramy się przy tym zapewnić naszym Klientom najwyższą jakość kupowanych przez nich artykułów. Decydując się więc na wybranie naszych produktów do połowu ryb, możesz mieć pewność, że stawiasz na wyposażenie wędkarskie, które Cię nie zawiedzie. Z całą pewnością ani jedno stworzenie nie wydostanie się z tej pułapki. Dzięki naszym akcesoriom złowisz więc dużo ryb – wystarczy tylko, że postawisz na profesjonalne i solidne wyposażenie, które powinno znaleźć się na podorędziu każdego wędkarza.

 • Tkanina sieciowa poliamidowa

  Trwałość jest jedną z najważniejszych cech akcesoriów używanych przez wędkarzy. Dostępna u nas tkanina sieciowa poliamidowa, właśnie ze względu na tę właściwość, idealnie nadaje się do tworzenia żaków, niewodów, luzgarków czy sadzy. Syntetyczne włókno, które zostało użyte do produkcji naszych propozycji, zostało wynalezione w latach 30. przez Amerykanów. Swoją popularność zawdzięcza jednak nie tylko wytrzymałość, ale również przystępnej cenie wytwarzania.

  Poliamidy mają szerokie zastosowanie produkcyjne. W roli materiału sieciowego niejednokrotnie przyczyniają się do zwiększenia efektów połowu. Tkanina używana jest do tworzenia przede wszystkim niewodów, żaków, luzgarków, sadzy. Jej odporność mechaniczna sprawia, że wykonane narzędzia nie przerywają się nawet przy znacznym obciążeniu.

  W ofercie posiadamy propozycje, które można dopasować do stylu łowienia pod względem m.in. długości i głębokości oraz grubości oczek. Z powodzeniem można je stosować zarówno w przypadku połowu morskiego, jak i śródlądowego. Produkty z tej kategorii idealnie nadają się również do tworzenia osłon i zabezpieczeń.